Ana Sayfa Gündem 3 Haziran 2020 5 Görüntüleme

Yunan Genelkurmay Başkanı haddini aştı: Türkiye’ye küstah tehdit

Yunan Genelkurmay Başkanı haddini aştı

ve ‘de son aylarda yaşanan gelişmeler ‘ı oldukça rahatsız ediyor. ‘nin bu faaliyetleri nedeniyle Yunanistan Genelkurmay Başkanı uzunca bir süreden beri Türkiye’ye yönelik düşmanca açıklamalarda bulunuyor.

HADDİNİ AŞTI: BİZİ HAFİFE ALANLARI EZMEYE HAZIRIZ

Son olarak Türkiye’ye yönelik tehditlerine bir yenisini ekleyen Yunanistan Genelkurmay Başkanı “Özellikle bölgemizde şu an jeopolitik satranç tahtası alev almış durumda. Cesur ve büyük savaşçıların torunlarıyız. Bizi küçümseyenler büyük bir hata yapıyor bizi hafife alan herkesi ezmeye hazırız.” diyerek bir kez daha haddini aştı.

Özel Kuvvetlere yaptığı konuşmada tehditkar üslubu gözden kaçmayan Floros rakipsiz, karşı konulamaz bir iradeye sahip olduklarını söyledi. Floros, “Kahramanlıklarla dolu bir geleneğimiz var. Bu gelenek devam etmeli.” dedi.

DAHA ÖNCE DE TÜRKİYE’YE YÖNELİK ÇİRKİN İTHAMLARDA BULUNMUŞTU

Floros daha önce de yetkilileriyle yaptığı görüşmelerde Ankara’ya yönelik çirkin ithamlarda bulunmuştu. Floros, “Türkiye’nin Ege Denizi’nde ve Meriç Nehri’nde provokatif eylemlerini sürdürmesi durumunda bunun öngörülemeyen sonuçları olan bir kazaya sebep olabilir” sözlerini sarf etmişti.Takvim

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com