Ana Sayfa Yerel Haber 17 Kasım 2020 83 Görüntüleme

Altunok, “Asma köprü projemize başladık”

banner17

 

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Göksu ırmağı üzerine asma köprü yapımı ile ilgili çalışmalara başladıklarını söyledi.

Göksu ve Saray mahallelerini bir birine bağlayacak olan ve yayaların kullanacağı asma köprü projesine başladıklarını açıklayan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Göksu ırmağı üzerine yapmayı planladığımız ve yayalara hitap edecek asma köprünün yapımına başladık. Göksu ve Saray mahallelerini bir birine bağlayacak olan ve özellikle de yayaların kullanımına sunacağımız asma köprümüz 3 metre genişliğinde ve 93 metre uzunluğunda çelik halatlı olacak. Yapımına başladığımız asma köprü projemiz ırmağın her iki tarafında yaşayan vatandaşlarımızın günlük ihtiyacını karşılayacaktır. İlki yapmak her zaman zordur. Biz Silifke’miz ve vatandaşlarımız için bir ilk olan bu projemizi kısa sürede hayata geçireceğiz. Müteahhit firma yetkilileri ile yaptığımız anlaşma gereğince asma köprü projemizi 6 ay içerisinde tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacaktır. Asma köprü sayesinde vatandaşlarımız ırmağın her iki tarafı ile kolayca ulaşım sağlayacaktır. Hayata geçirdiğimiz yeni projelerimizle hem Silifke’miz gelişip güzelleşiyor, hem de hayatı daha kolay hale getiriyoruz” diyerek çalışmaları yerinde incelemeye devam etti.

banner19Akdeniz Postası

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com