Ana Sayfa Yerel Haber 8 Kasım 2020 27 Görüntüleme

Başkan Can, güven tazeledi

banner17

Ak Parti Silifke 6. Olağan İlçe Kongresi , Silifke’de pandemi ile mücadele tedbirleri altında gerçekleşti. Ak Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz , Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Mavioğlu Öner , Ak Parti Silifke İlçe Başkanı M Emin Kurt , Silifke Belediye Başkanı Vekili Sadık Altunok , Ak Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri , Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partililerin katıldığı kongrede Başkanlığa Emine Can  seçildi.

Kongrede konuşan Ak Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ” Silifke İlçe Kadın Kollarımızın 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdik. Güven tazeleyen Emine Can ve ekibine başarılar diler, kongremizin teşkilatımıza ve İlçemize hayırlı olmasını temenni ederim ” dedi.

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Mavioğlu Öner ise ” Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Silifke Kadın Kolları 6. Olağan ilçe kongremizi AK Parti Mersin Milletvekilimiz Sayın Zeynep Gül Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleştirdik. Kongremiz Partimize, Mersin’imize ve Silifke ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Güven tazeleyerek görevine devam eden Emine Can başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum ” dedi.

banner19Akdeniz Postası

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com