Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Yerel Haber 10 Kasım 2020 107 Görüntüleme

Başkan Dinçer’den Maliye Bakanlığına atanan Elvan’a kutlama

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Hazine ve Maliye Bakanlığına atanan Ak Parti Mersin Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan’ı kutlayarak başarı dileklerini iletti.
Başkan Dinçer, yaptığı yazılı açıklama ile Ak Parti Mersin Milletvekili ve TBBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan’ın Hazine ve Maliye Bakanlığına atanma kararını esnaf sanatkar teşkilatı olarak sevinç ve memnuniyetle karşıladıkların ifade etti.
Başkan Dinçer, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın geçmiş dönem bakanlıkları döneminde de ülke sorunları olduğu kadar esnaf sanatkar teşkilatının sorun ve beklentilerine de son derece yakın, duyarlı ve çözüm odaklı olduğuna vurgu yaptı.
Dinçer; “Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan tarafından TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, esnaf ve sanatkar dostu, yüreği vatan ve hizmet aşkı ile dolu Mersin Milletvekilimiz Sn Lütfi Elvan Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanmıştır. Sayın Lütfi Elvan Bakanımızın, ülkemizin büyümesi, istihdam ve yatırımların arttırılması, milli gelirimizin yükseltilmesi, pandemi döneminde en büyük sıkıntıyı yaşayan esnaf ve sanatkarlarımıza doğrudan gelir desteğinin sağlanması konusunda önemli kararlara imza atacağına yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Hazine ve Maliye Bakanımız Sn Lütfi Elvan’ı tebrik ediyor, kendisine başarılar diliyorum. Tüm ülkemize, milletimize ve esnaf sanatkarlarımıza hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde açıklamasını tamamladı

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com