Ana Sayfa Gündem 30 Mayıs 2020 32 Görüntüleme

CHP’nin hizmet vizyonu heykelden öteye gitmiyor! Ekrem İmamoğlu: Atatürk’ün vasiyeti üzerine Fatih Sultan Mehmet heykeli yapacağız

Vizyonu heykelden öteye gitmiyor!

yandaşı tutumuyla bilinen TELE1’de gazeteci ‘ın sunduğu ve Atatürk tüccarı ‘in de yorumcu olarak katıldığı Demokrasi Arenası’nın konuğu, Başkanı ‘ydu.

TARİHE SAYGI HEYKELDEN ÖTEYE GEÇMİYOR!

Ekrem İmamoğlu, Yılmaz Özdil’in “Atatürk’ün ismini taşıyan bir proje tasarlıyor musunuz?” sorunu yanıtladı.

Ekrem İmamoğlu, ‘ün ‘in bir heykelinin yapılabileceğini söylediğini, yer tarifi olarak da Ayasofya Camisi yanındaki meydan, Kız Kulesi Rumeli Hısarı ya da Fatih’in gemilerini kızakla geçirdiği denizi gösterdiğinin bir kitapta yer aldığını belirtti.

“ŞEHRİMİZE YAKIŞIR BİR NOKTADA OLACAK”

İmamoğlu, kendi sosyal medya hesabından da söz konusu projeyi şu ifadelerle duyurdu:

“Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir vasiyetini yerine getirmek bizim için onurdur. Atamızın örnek bir tarihi lider olarak gördüğü Fatih Sultan Mehmet Han’ın heykelini şehrimize yakışır bir noktada ve şekilde hayata geçireceğiz.”

SOSYAL MEDYADA TEPKİ: VİZYONSUZSUN!

CHP’nin Atatürk’e ve Fatih Sultan Mehmet’e saygı visyonunun heykelden öteye gitmemesi sosyal medyada tepkiyle karşılandı. İmamoğlu’nu çapsızlıkla suçlayan vatandaşlar, “Sözde ‘gerici ve yobaz gençler’ İHA-SİHA üretirken karşılığında heykel üretmek… Bravo” yorumunda bulundu.Takvim

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com