Ana Sayfa Yaşam 27 Mayıs 2020 494 Görüntüleme

Huzur evi Sakinlerinin Bayramını Kutladı

Muğla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler il müdür vekili Osman Toprakçı bu yıl korona virüs nedeniyle buruk kutlanan Ramazan Bayramı dolayısıyla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler il müdürlüğüne bağlı kuruluş ziyaretleri kapsamında Shçek Fethiye Belediyesi Huzurevini ziyaret etti.

Huzur evinde kalan yaşlılar ve personelin bayramını kutlayan Toprakçı’yı Fethiye Belediyesi Huzur evi müdür yardımcısı Aysel Şahin ve huzur evi personeli karşıladı. Toprakçı’nın ziyaretinden dolayı mutlu olan Huzur evi sakinleri yaklaşık iki buçuk aydan bu yana karantinada olduklarını ve huzur evi personelinin son derece hassas bi şekilde bu süreci izlediğini söylediler.

Bu bayramın buruk geçtiğini söyleyen huzurevi sakinleri umuyoruz kurban bayramında çifte bayram yaparız diye konuştular.Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler il müdür vekili Osman Toprakçı daha sonra Huzurevi ek binayı da ziyaret ederken Huzur evi ek binada Toprakçı’yı Uzman Öğretmen Tuncay Aybars,Huzur evi Beden eğitimi öğretmeni Fethi Kaplan ve huzur evi ek bina personeli karşıladı.

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com