Ana Sayfa Spor 13 Ekim 2020 27 Görüntüleme

İlhan Palut: Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz


Pazar günü Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Göztepe’de teknik direktör İlhan Palut, iddialı açıklamalarda bulundu.

İlhan Palut: Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz

Göztepe Teknik Direktörü İlhan Palut, gazetecilere yaptığı açıklamada, kadro kalitesi yüksek Fenerbahçe’nin, transferin son gününde yaptığı eklemelerle kadro kalitesini perçinlediğini söyledi.

“FENERBAHÇE MAÇINI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Fenerbahçe karşısında galip gelmek istediklerini kaydeden Palut, şöyle konuştu: “Kuracağımız oyun stratejisiyle, oynayacağımız oyunla, kendi planlamızla ve bütün bunlara maç günü ekleyeceğimiz isteğimiz, arzumuz ve mücadelemizle Fenerbahçe ile çok iyi bir maç yapmak istiyoruz. Tabii ki her maçı kazanmak istiyoruz. İç sahada özellikle seyircisiz de olsa Fenerbahçe maçını da kazanmak istiyoruz ve bunun için mücadele edeceğiz.”

İlhan Palut: Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz #1

Palut, kendisi için önemli olanın takımın sonuna kadar mücadele etmesi olduğunu ifade ederek, “Bunun sonucunda galip gelirsek tabii ki çok mutlu olurum. Elimizden gelen her şeyi yaptıktan sonra ortaya çıkacak sonuca hep beraber razı olacağız.” dedi.

“BİZ TAKIMIMIZA İNANIYORUZ”

“Taraftarlarımızı gerçekten özledik.” diyen Palut, seyircisiz oynama sürecinin kendileri gibi iç saha avantajı bulunan takımları çok etkilediğini belirtti.

Palut, bir an önce seyircili maçların tekrar başlamasını istediklerini belirterek, şunları kaydetti: “Umarım belli bir yüzdeyle başlayıp hem de bu hastalıktan kurtuluruz ve tribünlerimiz tam anlamıyla dolar. Yine bir maç günü bayram havası şeklinde bir stadımız olur. Bunu da iyi futbol ve iyi sonuçlarla destekleriz. Biz takımımıza inanıyoruz. Onlar da bize inansınlar. Umarım bu sene Göztepe için güzel bir sene olacak.”

İlhan Palut: Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz #2

Spor haberleri

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com