Ana Sayfa Teknoloji 20 Ocak 2022 36 Görüntüleme

Konami ücretsiz Yu-Gi-Oh! Master Duel oyununu tanıttı

Konami tarafından bugün yapılan resmi lansmanda, Yu-Gi-Oh! Master Duel tanıtıldı. Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu olarak adlandırılan yeni oyun, üstelik ücretsiz.

Konsol ve masaüstü sürümleriyle piyasaya sunulan oyun, ilerleyen dönemlerde Android ve iOS sisteminde de yer alacak. Başlangıç aşamasıyla dijital kart oyunun oynamak isteyenlerin masaüstü, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch modellerinden birisine sahip olması gerekiyor.

10.000’den fazla kart ile devasa bir oyun

Yu-Gi-Oh! Master Duel kapsamında 10000’den fazla kartın oyuncuları beklediği açıklandı. Kart oyunu olmasına rağmen özel grafikler ile desteklenen ve özel ses efektlerinin kullanıldığı Yu-Gi-Oh! Master Duel’de oyuncuları eğlenceli bir rekabet bekliyor. 4K çözünürlükteki grafiklerle desteklenen oyun, diğer kart oyunlarıyla benzer bir oynanışa sahip. Kartların toplanması, güçlü desteklerin oluşturulması ve oyun sırasında rakibe karşı en uygun kartların sahaya sürülmesi ile kazanan taraf olabilmek mümkün.

Yu-Gi-Oh! Master Duel’de neler var?

Yapılan açıklamaya göre oyuncuları Yu-Gi-Oh! Master Duel’de bekleyen yenilikler ve öne çıkan özellikler şöyle;
Yu-Gi-Oh! Kartlarına ve oyuna yabancı olanlar için eğitim ve düello stratejisi olarak farklı modlarda destek verilecek.

Kartları ve destelerin daha iyi anlaşılabilmesi adına özel hikayeler ve kampanyalar sunulacak.

Çapraz platform desteği ile daha geniş bir oyuncu havuzu oluşturulacak. Aynı zamanda çapraz platform desteğinde platformlar arası kaydetme desteği de sunulacak.

İşe yaramayan kartların kırdırılması ve yeni kartların kazanılması mümkün olacak.

Özel kartlar, kart koruyucular ve oyun matları ile kişileştirilebilir öğeler kullanılabilecek.

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com