Ana Sayfa Teknoloji 4 Kasım 2021 45 Görüntüleme

Meizu’nun yeni giyilebilir modelleri dikkat çekti!

Blue Charm modellerinin yeniden piyasaya sunulacağını söyleyerek bu konuda taleplere yanıt veren Meizu, geçtiğimiz gün yaptığı tanıtım ile sözünü yerine getirdi ve yeni giyilebilir modellerini tanıttı. Yeni modeller akıllı bir bileklik ve kulaklık oldu. Meizu mBlu Smart Band ve Meizu mBlu Blus+ olarak adlandırılan yeni modeller, şirketin uygun bütçe ile yüksek performans sunabileceği yeni donanımları arasında yer aldı.

Meizu mBlu Smart Band özellikleri neler?

Şirket tarafından yapılan tanıtıma göre yeni akıllı bileklik 1.1 inç ekrana sahip. 240×240 piksel çözünürlüğe ve 275ppi piksel yoğunluğuna sahip olan cihazın ağırlığı 53 gram, kalınlığı ise 9,95 mm. Toz ve suya karşı korumanın sağlanabilmesi adına IP68 sertifikası bulunan akıllık bileklikte, Bluetooth 5.0 kullanılıyor. 150 mAh batarya ile çalışan ve yaklaşık 10 gün boyunca kesintisiz bir şekilde çalışma performansı sunan yeni akıllı bileklik, üstelik fitness ve spor etkinlikleri yapmak isteyenlere de 11 farklı spor modu sunuyor. Kullanıcı takibi, kalp atış hızı takibi, ilaç ve su saatlerinin takibi gibi farklı fonksiyonları bulunan sistem böylece kullanıcılar için iyi bir yardımcı oluyor. Cihazın etiket fiyatı ise 39 dolar. 

Meizu mBlu Blus Plus

Meizu mBlu Blus + özellikleri neler?

Meizu mBlu Blus + modelleri ise şirketin ses kalitesini daha fazla arttırdığı yeni yeni bir seçenek. 12mm sürücülerin yer aldığı kulaklıkta derin bass ve 2 mikrofon bulunuyor. Üstelik uygun fiyatlı olmasına karşın aktif gürültü önleme özelliği bulunan cihazda 30 dB ve 5000 Hz’e kadar ultra geniş bant gürültü engelleme desteği mevcut. Her kulaklıkta 43 mAh pil ve şarj kutusunda 520 mAh gibi bir kapasite yer almaktadır. 30 saate kadar çalışma süresi bulunan cihazda, hızlı bağlantı seçeneği var. Yeni kablosuz kulaklıkların etiket fiyatı ise 34 dolar olarak belirlendi.

Yapılan tanıtım ile şirketin resmi bir şekilde iki modelini duyurması, kablosuz kulaklık ve akıllı bileklik için piyasada iki yeni seçeneğin olmasını sağladı. Fiyat performans konusunda oldukça iyi bir denge yakalayan Meizu’nun yeni modelleri ile piyasada dikkat çekmesi ve yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. 

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com