Ana Sayfa Yerel Haber 27 Mayıs 2020 47 Görüntüleme

PTT’den personeline nakit destek

banner17
 PTT AŞ. Genel Müdürü Hakan Gültekin, “Koronavirüs hastalığı ile mücadelede büyük bir özveriyle görev yapan personelimize 2 bin lira nakit destek vereceğiz.” dedi.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’nden (PTT AŞ) yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele süresince gişelerde ve dağıtım alanlarında çalışan personele net 2 bin TL nakit destek ödemesi yapılacağı bildirildi.

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, 180 yıldır tüm zorlu koşullarda milletinin yanında olan PTT’nin, ülke ekonomisinde lokomotif bir konumda bulunduğunu söyleyerek, çalışanları için önemli bir karar hayata geçirdiklerini belirtti. Gülten, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek iradeleri ve talimatları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun himaye ve destekleriyle fedakârca çalışan PTT personelimize net 2 bin TL katkı ödemesi yapacağız. Bu gibi zamanlarda verilen hizmetin karşılığı parayla ölçülemez. Personelimize yapacağımız bu katkı, başarıları ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir. Çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

banner19Akdeniz Postası

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com