Ana Sayfa Teknoloji 19 Kasım 2021 34 Görüntüleme

Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 Wooyoungmi sürümü tanıtıldı

Samsung, popüler akıllı saat ve kulaklıklarının özelleştirilmiş yeni bir versiyonunu duyurdu. Samsung Galaxy Watch 4 ve Samsung Galaxy Buds 2 Wooyoungmi olarak adlandırılan yeni donanımlar, tasarımı ve yeni çizgileri ile dikkat çekiyor

Kore’de son dönemlerde lüks ürünleri ile dikkat çeken markalardan bir tanesi olan WOOYOUNGMI PARIS ile özel bir iş birliği yapan Samsung, kullanıcıları cezbedecek yeni akıllı saat ve kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Özel bir tasarım ürünü olarak piyasaya sunulan yeni modellerde WOOYOUNGMI PARIS çizgileri kullanılıyor.

saat

Samsung Galaxy Watch 4 Wooyoungmi sürümü neler sunuyor?

Yeni tasarım ile şekillendirilen akıllı saatte siyah bir kasa ve özel kayış dikkat çekiyor. Özel kayış, yüksek kaliteli deriden yapıldığı gibi paslanmaz çelik malzemeler ile desteklenmiş. Kayış üzerinde WOOYOUNGMI PARIS marka yazısı yer alıyor. Ayrıca şirketin kendine özel dikdörtgen saat tokası kullanılıyor. Lüks bir ürün izleniminin yaratıldığı akıllı saatlerde, Watch Face gibi uygulamalar da destekleniyor.

789 768x512.jpg 768×512 02

Samsung Galaxy Buds 2 Wooyoungmi sürümü neler sunuyor?

Kablosuz kulaklıklarda ise özel bir kasa tercih edilmiş durumda. Bu bakımdan saatte olduğu gibi yine premium kaliteli bir ürün hissinin yaratıldığı kablosuz kulaklıklarda, Samsung ve WOOYOUNGMI PARIS markaları öne çıkarılmış durumda.  WOOYOUNGMI PARIS iş birliği ile geliştirilen yeni modellerin tanıtımda cihazların yeni etiket fiyatlarını da yer verildi. Buna göre özel sürümlere sahip olmak isteyenlerin aşağıdaki etiket fiyatlarını karşılaması gerekecek;

  • 44 mm Galaxy Watch 4 Wooyoungmi Edition – 399.000 won (337 Dolar) 
  • 40 mm Galaxy Watch 4 Wooyoungmi Edition – 369.000 won (312 Dolar) 
  • Galaxy Buds 2 Wooyoungmi Sürümü 199.000 won (168 Dolar)

Özel sürümler online platform üzerinden satışa sunulacak. Samsung tarafından yapılan tanıtımlarda ve açıklamalarda özel bir takas programının da devreye alındığı belirtildi. Kullanıcılar eski modellerden birisine sahipse, takas programı ile daha uygun fiyatlar ile yeni versiyonlara sahip olabilecek. Bu kapsamda ise yeni nesil giyilebilir teknolojilerin dışındaki Samsung modellerine sahip olunması yeterli. Bölgelere göre farklı oranlarda indirim yapılacak takas seçeneğinde, özel sürümleri satın alabilmek de mümkün.

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com