Ana Sayfa Teknoloji 26 Eylül 2021 52 Görüntüleme

Twitter, sohbet odalarına konu ekleme özelliği geliyor! – Haberler

Dünyaca popüler sosyal medya platformu Twitter, Sohbet Odaları’nı kullanıcılar tarafından erişilebilir bir hale getirmek adına içerik oluşturucuların 3’e kadar konu eklemesine izin verecek. 

Twitter, Sohbet Odaları’na yeni özellikler ekleyerek geliştirmeye devam ediyor. Şirket, daha keşfedilebilir bir şekilde olması için Sohbet Odaları’na konu ekleme özelliğini kullanıcılara sunuyor. Özellik şu an için, sadece, İngilizce dil desteği ile beraber belirli Android kullanıcıları için sundu. Yakın zaman içerisinde daha fazla dil desteği eklenecek ve iOS kullanıcılarına da sunulmaya devam edecek. 

Twitter Twitter “Communities” aracılığı ile Facebook’la rekabet etmeye kararlı!

Sohbet Odaları’na konu eklemek mümkün olacak

Sosyal medya platformu, Sohbet Odaları’na konu ekleme özelliğini mümkün hale getiren kullanıcıların takip ettiği bu konularla ilgili olan Sohbet Odaları bulmalarını daha kolay hale getirmek istiyor. Aynı zamanda bu sayede içerik oluşturucular da daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayacak. 

İçerik oluşturucular bir Sohbet Odası hazırlarken veya planlamasını yaparken Twitter tarafından belirlenen 10 konunun yer aldığı listeden 3’e kadar konu belirleyebilecek. Listede, İş ve Finans, Müzik, Spor, Teknoloji, Oyun, Dünya Haberleri, Eğlence, Sanat ve Kültür, Ev ve Aile, Kariyer konuları arasından seçim yapabilirler. Twitter, Sohbet Odaları özelliğine eklenebilecek konuların sayısını da zaman içerisinde artıracak gibi gözüküyor. 

 

Twitter, beğen düğmesine 4 yeni emoji ekliyor!Twitter, beğen düğmesine 4 yeni emoji ekliyor!

Twitter Spaces sesinizi nasıl indirirsiniz?Twitter Spaces sesinizi nasıl indirirsiniz?

Twitter kullanıcılarının bağışlardan elde ettiği gelir şaşırttıTwitter kullanıcılarının bağışlardan elde ettiği gelir şaşırttı

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com