Ana Sayfa Teknoloji 18 Ekim 2021 3 Görüntüleme

Ulusal Kahramanlar FIFA Online 4’e geldi

Ücretsiz yeni online oyunlardan bir tanesi olan FIFA Online 4’e Ulusal Kahramanlar olarak adlandırılan yeni bir sınıf eklendi.

EA Sports, FIFA Online 4’ü güncellemeye devam ediyor. Oyundaki heyecanın ve rekabetin düşmesini istemeyen EA Sports, yaptığı yeni güncelleme ile birlikte oyuna Ulusal Kahramanlar adı ile yeni bir sınıfı daha dahil etti. Mevcut paket dahilinde 292 uluslararası yıldız futbolcu oynanabilir hale gelirken özellikle Türkiye’de de forma giyen George Hagi gibi efsane isimler yeni futbol oyununda yer almaya başladı. George Hagi’nin dışında ön plana çıkan bazı oyuncular ise şöyle; Lionel Messi, Zinedine Zidane, David Alaba, Dennis Bergkam.

FIFA Online 4 Eylül ayında Türkiye’de sunulmuştu

Online olarak oyuncular arasında rekabetin arttırıldığı ve zorlu maçların yapılmasına imkân tanıyan EA Sports, FIFA Online 4’e Ulusal Kahramanlar sınıfının eklenmesi ile birlikte oyuncuların çok daha güçlü futbolculara sahip olmasını sağladı. Dünyaca ünlü pek çok yıldızın yer aldığı yeni kahramanlar sınıfında oyun içi etkinliklerinde de yine farklı seçenekler oyuncuları bekliyor. Yeni sınıf dahilinde elde edilecek tüm oyuncular, yüksek reyting ve güçleri sayesinde oyuncuların daha fazla güçlenmesini sağlıyor.

Futbol efsaneleri FIFA Online 4e adim atti 3

Sonbaharın en iyi golcüleri ödüllerin sahibi olacak

Yeni sınıf ile birlikte özel olarak bir oyun içi etkinlik de başlatıldı. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda oyuncuların 15 Ekim tarihi itibariyle başlayan “Sonbaharın en iyi golcüsü” yarışmasına katılabileceği ve bu unvanı almak için 22 Ekim tarihine kadar sıralamaya girmesi gerektiği belirtildi. Etkinliğe katılan oyuncuların en çok gol atan ilk 20 oyuncudan birisi olması yeterli olurken etkinlik dahilinde her 75, 100, 125 veya 150. golde de ödüller verilecek.

Etkinlikte en büyük ödül ise en çok gol atan 20 oyuncunun elde edeceği ulusal kahramanlar olacak. Böylece oyuncular elde edecekleri kartlar ile daha fazla güçlenme şansı elde edebilecek.

FIFA Online 4’te “Golleri at ve ödülleri kap” olarak duyurulan yeni etkinlik ve güncelleme, oyuncuların şimdiden dikkatini çekmiş durumda. FIFA Online 4 oynayanların etkinliğe katılarak elde edebileceği yeni kartlarda, üstelik sıralama anlık olarak online web sayfası üzerinden kontrol edilebiliyor. https://fo4tr.101xp.com/ adresi üzerinden yapacağınız incelemelerde en çok gol atan oyuncuların kimler olduğunu, sıralamalar ve ödüllerin neler olduğunu ve garanti ödülleri kolay bir şekilde öğrenilebilirsiniz. Açıklamalara göre etkinliğe katılan oyuncular, 25 gol attığı andan itibaren garanti bir ödül almaya hak kazanacak. 

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com