Ana Sayfa Teknoloji 29 Eylül 2021 59 Görüntüleme

WearOS için YouTube Music sürprizi – Haberler

WearOS akıllı saatler için YouTube Music uygulaması çıktı. Sınırlı sayıda markayı destekleyen uygulama, ilerleyen zamanlarda yaygınlaşacak. Google, akıllı saatler için geliştirdiği WearOS işletim sistemi için yeni bir karar aldı. Dijital müzik hizmeti YouTube Music, Android ve iOS’ta zaten mevcut. YouTube Music, Tizen ve WearOS’un birleşiminden oluşan WearOS 3 işletim sistemi ile Android tabanlı akıllı saatlere ilk adımını attı. Google, uygulamayı Samsung Galaxy Watch4 serisine getirdi.

ABD’li şirket, Galaxy Watch4 kullanmayanları da unutmadı. Yapılan açıklamaya göre YouTube Music artık WearOS 2 işletim sistemine sahip saatlerde kullanılabiliyor. Ancak bu destekten ilk etapta sadece elit markalar yararlanacak. Uygulamanın önümüzdeki günlerde daha fazla akıllı saatle gelmesi bekleniyor. Bildiğiniz üzere YouTube Music, saatlerde çevrimdışı dinlemeyi destekliyor. Google tarafından yapılan açıklamaya göre artık YouTube Music Premium aboneleri WearOS 2 akıllı saatlerine müzik indirebilecekler. Toplamda 80 milyondan fazla şarkı ve çalma listesi getiren uygulamada, zamana bağlı herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Ayrıca bağımsız olarak da çalışabilir. Yani telefonunuz yanınızda olmadığı zamanlarda bile YouTube Music’i doğrudan akıllı saatinizle kullanabileceksiniz.

YouTube'dan Discord'a Öldürücü Hamle!YouTube’dan Discord’a Öldürücü Hamle!

Youtube Music ve YouTube birbirinden ayrılıyor

Öte yandan YouTube Music, WearOS 2 kullanıcılarının da reklamsız dinlemelerine olanak tanıyor. Uygulamanın en önemli işlevlerinden biri Akıllı İndirmeler.Bu özellik sayesinde, akıllı saat Wi-Fi’ye her bağlandığında indirilen şarkılar otomatik olarak yenilenir. Böylece sürenin geçmemesi sağlanır. Google, bu haftadan itibaren uygulamanın Fossil ve Michael Kors’un 6. nesil akıllı saatlerine ek olarak Mobvoi’nin TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 Cellular / LTE ve TicWatch E3 için kullanılabileceğini duyurdu. Yapılan açıklamalarda YouTube Music uygulamasının bu yıl daha fazla marka için yayınlanacağını bildirdi. Ancak bu cihazların hangileri olduğu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. 

YouTube Music, Android 12 Material You tasarımına uygun olacakYouTube Music, Android 12 Material You tasarımına uygun olacak

YouTube, bilgisayardan müzik indirme özelliğine kavuştuYouTube, bilgisayardan müzik indirme özelliğine kavuştu

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com