Ana Sayfa Teknoloji 29 Eylül 2021 48 Görüntüleme

Yemeksepeti 20 yıllık logosunu değiştirme kararı aldı! – Haberler

Türkiye’nin ileri gelen online yemek sipariş hizmeti olarak sunulan Yemeksepeti.com ve bunun yanı sıra market ürünleri sipariş verme platformu Banabi, logosu ve tasarımı üzerinde önemli değişiklikler yaptı. Yapılan değişiklikler arasında ilk olarak göze çarpan detay ise renk ve font değişiklikleri oldu. 

Tam 20 yıldır aynı logo ile hizmet veren Yemeksepeti.com, bu sabah itibariyle önemli bir değişikliğe imza attı. Şirketin yeni tasarladığı logosu ve tasarımı, daha önce kullanılan tasarıma göre daha minimalist detaylara sahiptir. Daha yumuşak geçişlere sahip olan font ve pembe tonunda bir arka planın tercih edildiği görülüyor. Yenilikler içerisinde en radikal değişim ise adeta Yemeksepeti ile bütünleşmiş olan kurye figürünün kaldırılmış olmasıdır. Yemeksepeti.com’un arayüzünde ise önemli değişiklikler yoktur. Yalnızca bazı küçük renk ve font değişiklikleri dikkat çekiyor. 

Yemeksepeti ve Banabi'de temassız teslimat seçeneğiYemeksepeti ve Banabi’de temassız teslimat seçeneği

Yemeksepeti’nin yeni logosu

Yemeksepeti logosunda yer alan kurye figürü kalktığı gibi aynı zamanda renk değişimi de bu şekilde ayarlandı. 

Yemeksepeti girişimi sonucunda Banabi’nin tasarımı da değişti

Alışılmış parmak figürünün kaldırıldığı ve bunun yerine de bir çerçevenin getirildiğini görmek mümkündür. Aynı zamanda Yemeksepeti ve Banabi’nin marka renkleri daha önce farklıyken yeni değişiklerle beraber artık aynı renklere sahipler.

 

Yemeksepetinde 21 milyon kişinin hesabı tehlike altında!Yemeksepetinde 21 milyon kişinin hesabı tehlike altında!

Çalınan Yemeksepeti kullanıcı bilgileri Dark Web'ten satılıyorÇalınan Yemeksepeti kullanıcı bilgileri Dark Web’ten satılıyor

Yemeksepeti hesabı nasıl kapatılır?Yemeksepeti hesabı nasıl kapatılır?

Yorumlar

escort ankara

Tema Tasarım | Osgaka.com