Ana Sayfa Gündem 26 Mayıs 2020 37 Görüntüleme

Zeynep Şenpınar’ın ailesi isyan etti!

Zeynep Şenpınar'ın ailesi isyan etti!

henüz 25 yaşındaydı. Üniversitesi’nden yeni mezun olmuştu. Hayali öğretmen olmaktı.

24 Mayıs günü sabahında boksör sevgilisi ile kavga etti. Daha önce de şiddet görmüş hastanelik olmuştu. Fakat korkusundan mı bilinmez şikayetini geri çekmişti. Sevgilisi tarafından vücudunun birçok yerinden bıçaklanan Zeynep, oracıkta can verdi.


Katil, 112’ye haber verip kendi bileklerini de kesti. Hastanede tedavi altına alınan boksör katil, halen hastanede tedavide. İfadesi ardından tutuklanacak. Zeynep ise memleketi Kahramanmaraş’ta gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bu arada cinayetin kamuoyuna yansıması ardından Zeynep Şenpınar’a yönelik iftira ve ithamlara yönelik ailesinden tepki geldi. Ailesi, “24.05.2020 tarihinde Muğla Kötekli’de vahşice katledilen biricik kızımız ZEYNEP ŞENPINAR’ın acısını kalbimizin en derinlerinde yaşıyoruz,yaşayacağız…

Yaralarımızı dahi saramamışken türlü iftira ce ithamlara maruz kalmak acımıza acı,hüznümüze hüzün katıyor.

Yasal sürecin başlamış olduğu bu andan itibaren ZEYNEP VE AİLESİ alehine gerek medya vasıtası gerek sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile yapılacak hakaret ce infial içerikli paylaşımlar tespit edilecek olup haklarında yargısal süreç başlatılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur”
denildi.

Hayrettin ŞAŞMAZ / SABAHTakvim

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com